Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Genta Ismajli dhe Fero së shpejti në bashkëpunim

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli dhe reperi Fero duket se kanë bashkuar forcat për një projekt të përbashkët.

Dyshja me prejardhje nga Gjilani janë përfundim e sipër të një bashkëpunimi, që pritet të jetë shumë shpejt i gatshëm për publikun.

Kënga do të jetë një produkt vendor i zhanreve RnB dhe hip-hop.

Reperi gjiilanas, Fero, emri i vërtetë i të cilit është Feronit Shabani është treguar shumë aktiv që në javët e para të vitit 2021.

Fillimisht ai publikoi këngën solo “Italy” e më pas edhe një bashkëpunim me Stresin, të titulluar Mahall”.

Ndërkohë, Genta nuk ka sjell ndonjë këngë të re që nga vera e vitit që shkoi, ku publikoi bashkëpunimin me Marselin, të titulluar “Ça me bo”.

Postime të ngjashme

Kida bëhet me veturë luksoze, vlera e së cilës arrin vlerën mbi 100 mijë euro

S.B.

Kejvina Kthella: Jam e ftohtë, por ngrohja globale më bëri të zjarrtë

S.B.

Mixha Bibë kërcënon këngëtarin me armë në mes të emisionit (Video)

T E

Meti tashmë si menaxher, sjell fuqishëm në skenë Adolin

T E

Një tjetër arritje për Dua Lipën, albumi “Future Nostalgia” certifikohet si ‘platinum’ në Mbretërinë e Bashkuar

S.B.

E pyetur nëse ndonjëherë ka vuajtur nga ankthi, Aurela Gaçe: Sigurisht, kam pasur vështirësi shpirtërore, psikologjike e monetare

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...