Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Genta Ismajli dhe Fero së shpejti sjellin këngën e re

Këngëtarja nga Gjilani, Genta Ismajli, prej shumë kohësh ka paralajmëruar një bashkëpunim me reperin Fero.

Të njëjtit bënë të ditur se kanë bashkuar forcat për herë të parë, gjersa projekti i tyre pritet të lansohet së shpejti.

Kjo është njoftuar nga partneri i artistes shqiptare, Huseyin Usta, i cili ka azhurnuar fansat me një postim të hedhur në InstaStory.

“A jeni gati. Së shpejti Genta Ismajli dhe Fero”, thuhej në njoftim.

Duket se kënga do jetë pjesë e albumit të ri të Feros të quajtur “Goat”, nga i cili janë publikuar një sërë bashkëpunimesh.

Genta në anën tjetër që nga vera e kaluar nuk ka qenë aktive me ndonjë projekt dhe ai i fundit mbetet “Ça me bo” së bashku me Marselin.

Postime të ngjashme

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

Detaji i veçantë në klipin e ri të Bebe Rexhës, që mori vëmendjen e shikuesve

S.B.

Edhe pas ndarjes, Jennifer Lopez vazhdon ta mbajë unazën 1.8 milionë dollarëshe me të cilën i propozoi Alex

S.B.

Rita Ora me dukje shumëngjyrëshe me koleksionin e ri nga “Gucci”

S.B.

Bebe Rexha publikon baladën e re “Sabotage”

S.B.

Mick Jagger dhe Dave Grohl lansojnë këngë për pandeminë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...