Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Genta Ismajli feston sot ditëlindjen e saj të 37-të

Ajo është ndër këngëtaret shqiptare që ka qëndruar aktive në skenën muzikore.

Për vite me radhë Genta Ismajli ka qenë afër fansave të saj, duke u sjell më të reja nga jeta dhe karriera profesionale.

Gjatë ditës së sotme (e hënë) bukuroshja brune ka bërë të ditur se po feston ditëlindjen e saj të 37-të.

Në disa postime në rrjetin social Instagram, Genta ka ndarë disa imazhe dhe urime që i janë bërë.

Artistja mori mesazhe tejet të dashura nga kolegë, fansa dhe familjarë, të cilët e uruan për më të mirat në jetë.

“Level Up” në anën tjetër është hiti saj i fundit, që erdhi në bashkëpunim me reperin Fero.

Postime të ngjashme

Teuta Krasniqi sqaron konfliktin rreth qenit në xhirimet e filmit: Ishte gabim përzgjedhja, kërkojmë falje

S.B.

Matt Damon shpreson që Ben Affleck dhe Jennifer Lopez janë bashkuar

S.B.

Dafina Zeqiri: Ka pasur njerëz që më kanë thënë nuk ke baba, nuk ke me ecë përpara

S.B.

Bebe Rexha i reagon tabloidit The Sun, i detyron ta ndërrojnë titullin e intervistës ku thuhej se ajo u mundua t’i pajtojë Ritën me Duan

S.B.

Dua Lipa bëri thirrje për rritjen e rrogave për punëtorët shëndetësorë në fjalimin e saj pas marrjes së çmimit në Brits

S.B.

Patrisi mungoi në festën e Tunës të organizuar për fëmijën e dytë në ardhje gjatë kohës sa ajo ishte shtatzënë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...