Genta Ismajli flet për herë të parë për shtatzëninë

Ditët e fundit është përfolur se Genta Ismajli është shtatzënë dhe lajmet nisën nga një video në TikTok, në të cilën dallohet qartë barku i rrumbullakosur i këngëtares. Por edhe burime për “Prive” kanë konfirmuar se këngëtarja është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël.

 

Sot Genta ka reaguar për herë të parë duke u rikthyer në rrjete sociale me një postim ku shprehet se ndihet e bekuar. “Ndihem e bekuar. Ju dua të gjithëve”, shkruan Genta.

Related posts

“Në mënyrën time”, Oriola do t’iu lë pa gjumë me pozën që ka marrë sonte

D V

Gent Fatali shijon romancën e dashurisë me motrën e Loredanës

D V

Adriana Matoshi shkëlqen me dukjen elegante krah Keith: Kur ndihesh e përmbushur dhe perfekte

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com