Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Genta Ismajli me dedikim për të ëmën në Ditën e Nënës: Ti je bota ime, faleminderit për gjithçka që ke bërë

Dita e Nënës cilësohet si një festë që nderon nënën, atësinë, lidhjet e po ashtu edhe ndikimin e tyre në shoqëri.

Kremtohet në ditë të ndryshme në shumë vende të botës, por më së shumti në muajin mars dhe në maj.

Pikërisht ditën e sotme (e diel) në Shtetet e Bashkuara të Amerikës shënohet Dita e Nënave.

Me këtë rast, këngëtarja Genta Ismajli ka uruar të ëmën për këtë festë pasi prej vitesh jetojnë dhe veprojnë në Amerikë.

“Urime Ditën e Nënës Eca, ju jeni personi më i bukur, ju jeni bota ime. Faleminderit për gjithçka që ke bërë. Të dua shumë”, ka shkrua Ismajli.

“Urime Ditën e Nënës gjithçka e imja”, shkroi ajo në një tjetër postim të ndarë në InstaStory.

Genta përndryshe viteve të fundit është zhvendosur në Zvicër për shkak të romancës me biznesmenin turk, Huseyin Usta.

Postime të ngjashme

Pas kthimit në Los Angeles, Rita Ora mahnit kalimtaret me dukjen në një dalje publike

Dafina Vidishiqi

Dua Lipa pozon për numrin e ri të magazinës së njohur

Dafina Vidishiqi

Fifi: Askush nuk është si ju dhe kjo është fuqia juaj

Dafina Vidishiqi

Loredana sjell prapaskenat nga xhirimet e klipit të një ‘freestyle’

Dafina Vidishiqi

Emily Ratajkowski me një stil të guximshëm merr vëmendjen në New York

Dafina Vidishiqi

Rita Ora e lumtur për rikthimin në Los Angeles thotë se po përgatit një risi për fansat

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...