Agjencia Zhurnal.mk

Genta Ismajli me plot stil rrugëve të Stambollit

Këngëtarja kosovare, Genta Ismajli po relaksohet në Turqi.

Artistja ka postuar disa imazhe nga Stambolli, teksa shfaqet në të zeza.Sportive dhe me stil, por edhe mjaftë atraktive vjen Genta, e cila shquhet për linjat trupore.

Ndryshe, projekti i fundit muzikor i këngëtares është ai “Zjarr” që është klikuar mbi një milion herë në kanalin Youtube.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...