Genta Ismajli po pret binjakë, zbulohen detajet nga shtatzënia

Ditët e fundit është përfolur se Genta Ismajli është shtatzënë dhe lajmet nisën nga një video në TikTok, në të cilën dallohej qartë barku i rrumbullakosur i këngëtares.

Së fundmi, burime për “Prive” kanë zbuluar se këngëtarja është disa muajshe shtatzënë dhe po pret binjakë, gjinia e të cilëve ende nuk dihet.

Sipas këtyre burimeve, Genta do të organizojë një baby shower pas disa ditësh, duke thyer heshtjen e pritjes së ëmbël.

Related posts

Ramush Haradinaj bëhet romantik në ditëlindjen e bashkëshortes: Faleminderit për gjithçka, urime Anitë

D V

Jennifer Lopez u shfaq plot stil në tapetin e kuq të ‘Met Gala 2021’

D V

Adele shfaqet mahnitëse e veshur me një fustan elegant

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More