Agjencia Zhurnal.mk

Genta Ismajli publikon pamje nga vetura luksoze me “shoferin personal” të saj

Genta Ismajli po e shijon çdo moment të lidhjes.

Këngëtarja shqiptare, Genta Ismjali ka zgjedhur që mos ta mbajë më jetën private edhe aq të fshehur, shkruan lajmi.net.Ajo tashmë ka dalë publikisht me të dashurin e saj turk me të cilin po e shijon çdo moment të lidhjes.

Këngëtarja ka pranuar kritika se përse nuk e ka gjetur një shqiptar mirëpo asaj duket se nuk po i intereson fare për komentet negative që po i merr dhe po vazhdon ta shijoj deri në maksimum jetën me personin që ia ka rrëmbyer zemrën.

Genta e ka publikuar para pak minutash një Instastory ku shfaqet brenda veturës luksoze me “shoferin personal”, pra të dahurin e saj./Lajmi.net/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...