Showbiz

Genta Ismajli vjen atraktive në paraqitjen e radhës

Zhurnal Ads

Ajo vazhdon të cilësohet si një nga artistet më të admiruara në tregun muzikor shqiptar, përkundër viteve që numëron në skenë.

Fjala është për këngëtaren nga Gjilani, Genta Ismajli, e cila ka ruajtur origjinalitetin dhe stilin unik që nga fillimi i karrierës.

Bukuroshja njëherësh është personazh mjaft i ndjekur edhe në rrjetet sociale, ndërsa ndan me fansat imazhe e video të ndryshme.

https://www.instagram.com/p/CF9f4xLB3oE/?utm_source=ig_web_copy_link

Ajo këtë herë ka realizuar një set të ri fotografik para aparatit të fotografit të njohur, Norik Uka.

36 vjeçarja shfaqet e mrekullueshme në një palë të brendshme të kuqe dhe një trikë të po së njëjtës ngjyrë.

Komplimentet ndërkohë nuk munguan as nga miqtë e ndjekësit e artistes që numëron në Instagram.

https://www.instagram.com/p/CFknsTihkc8/?utm_source=ig_web_copy_link

Genta vetëm pak ditë më parë festoi njëvjetorin e lidhjes me biznesmenin turk, Huseyin Usta, ku në një intervistë tregoi më shumë për mënyrën se si është njohur dhe momentet e lumtura së bashku.

Postime të ngjashme

Adrola Dushi pozon atraktive nga New Yorku, e mbështjellë me flamurin kuq e zi

S.B.

“Më ka marrë malli”, Stresi zbulon bisedën e fundit me ish-partneren Keisin

admin

Pse Mbretëresha vesh pesë lulekuqe në Ditën e Përkujtimit ndërsa Kate Middleton zgjedh tre

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...