Agjencia Zhurnal.mk

Genta me të dashurin shëtiten mbi Chicago me helikopter

Genta provoi një aventurë të re pranë të dashurit.

Genta Ismajli është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat së fundi sjell imazhe pranë të dashurit, shkruan lajmi.net. Këngëtarja po qëndron në Chicago me të dashurin e saj, ndërsa nuk kanë lënë anash vizitimin e vendeve turistike atje.

Genta dhe Huseyin së fundi shijuan aventurën e shëtitjes me helikopter mbi Chicago.

“Çdo histori dashurie është e bukur, por kjo e jona është favoritja ime”, ka shkruar Genta në një foto pranë partnerit.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...