Agjencia Zhurnal.mk

Genta me të dashurin vizitojnë Shqipërinë, atje i pret reperi shqiptar

Genta Ismajli ka vizituar Shqipërinë.

Genta Ismajli dhe i dashuri i saj kanë vizituar së bashku Shqipërinë për disa ditë pushimi, çifti janë pritur nga reperi shqiptar Stresi, shkruan lajmi.net.

Ky i fundit ka ndarë një fotografi në Instagram, me çiftin dhe në gjuhën turke i ka dëshiruar mirëseardhje biznesmenit turk.

Ka gati një vit tashmë që Genta dhe Huseyin kanë bërë publike romancën, dhe javët e fundit kanë qarkulluar lajme edhe për një shtatzëni të shqiptares.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...