Agjencia Zhurnal.mk

Genta në darkë romantike me të dashurin, provokon rëndë me veshjen

Genta Ismajli është këngëtarja e mirënjohur shqiptare.

Ajo ka qenë gjithnjë e veçantë në paraqitje dhe për këtë është shumë e përfolur në publik, përcjell ORAinfo.Genta së fundi ka bërë publike lidhjen e saj të re me biznismenin turk.

Çifti duket se janë gjithë kohës bashkë e këtë e shohim në fotot që i publikon Genta.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë për darkë me të dashurin e veshja e saj është ajo që mori gjithë vëmendjen.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...