Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

George Clooney: Amal më plotëson

George thotë se bashkëshortja e tij e plotëson.

George Clooney dhe bashkëshortja e tij Amal, konsiderohen si një ndër çiftet më simpatikë të shoubiz-it, shkrujnë mediat e huaja.

George dhe Amal janë prindër të dy binjakëve që u kanë bërë më të bukur jetën çiftit.

Aktori gjatë një interviste ka treguar se si ishte jeta e tij para se të njihej me Amal-in. Ai thotë se ndihej i paplotësuar deri në momentin që njohu tashmë gruan e tij.

“Kisha punë, kisha miq, gjithçka shkonte mirë. Por nuk e kuptoja sa i paplotësuar isha derisa njoha Amalin. Aty gjithçka ndryshoi. Aty kuptova se më kishte munguar diçka e madhe”, u shpreh ai.

George dhe Amal u takuan në vitin 2013 dhe mes tyre lindi dashuria me shikim të parë. Një vit më pas çifti u martua, ndërsa në vitin 2017 u bënë prindër të binjakëve.

Postime të ngjashme

Dua Lipa arrin një sukses me “We’re good” në Amerikë

Dafina Vidishiqi

Arbana Osmani e nis fundjavën në mënyrën më të mirë

Dafina Vidishiqi

Kejvina thekson fizikun në veshje sportive në palestër

Dafina Vidishiqi

Vesa pret me padurim rikthimin në vendlindje dhe performancat në skenë

Dafina Vidishiqi

Ju garantojmë me 99% se nuk keni parë kurrë një fund si ky i Kendall Jenner!

Dafina Vidishiqi

Fero e Arbenita kthehen me vajzën në shtëpi, i bëjnë pritje madhëshotre

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...