Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

George Clooney dhe Julia Roberts do të bashkohen për filmin “Ticket To Paradise”

George Clooney dhe Julie Roberts do të bashkohet sërish, 20 vite më pas.

Derisa u panë duke luajtur në filmin “Ocean’s Eleve”, tashmë ata do të jenë së bashku edhe në një film tjetër, shkruan Daily Mail.

Tashmë aktorët do të jenë duke punuar me njëri-tjetrin për  “Ticket To Paradisë”, që do të jetë romantik dhe komedi.

Në film, që do të fillojë të xhirohet më vonë gjatë këtij viti, dyshja do të fluturojnë në Bali.

Clooney kësaj radhe do të punojë edhe në produksion, teksa për regji do të përkujdeset Ol Parker.

Ani pse pjesëtarët e Universal e kanë konsideruat projektin si tipar teatror, por që tashmë prodhimtaria është përshpejtuar më shumë.

Vlen të përmendet se që të dy aktorët krijuan miqësi në vitin 2001, ku u shfaqën për herë parë në film. /Telegrafi/

Postime të ngjashme

Fotografi me bikini dhe kujtime nga fëmijëria – Rita Ora mahnit me një seri imazhesh të publikuara së fundmi në Instagram

R Zh

Fansat e DMX po bëjnë homazhe pranë spitalit ku reperi ndërroi jetë

S.B.

Rita Ora duket tërheqëse me xhaketë të bronztë, ndërsa avullon zërin para performancës sësaj ‘live’

S.B.

Scott Disick dhe Amelia Hamlin shihen duke bërë blerje në një dyqan argjendarish në Miami

S.B.

Khloe Kardashian vjen me paraqitje atraktive, pasi dolën fotografi të saj pa ‘photoshop’

S.B.

Me një tjetër fotografi tërheqëse, Linda Halimi vë në pah format e lakmueshme të trupit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...