Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

George Clooney mori qenin në audicion për t’u pranuar si aktor në një film

George Clooney e kishte dërguar një herë qenin e tij në një audicion.

Aktori i njohur dikur merrte gjësende në audicione për ta bërë veten më të pëlqyeshëm dhe të paharrueshëm për producentët, por pranon se jo çdo herë ishte i suksesshëm ky gjest.

Clooney thotë se një herë kishte marrë qenin e tij në një audicion dhe e kishte mbajtur në krahë, edhe pse skena nuk përfshinte ndonjë qen.

Audicioni ishte për një film dhe ai pranon se nuk e kishte marrë rolin aty.

Ai i ka dhënë një mesazh aktorëve të tjerë që të mos i bëjnë presion shumë vetes kur vjen puna tek audicionet.

Në intervistë për revistën W tha se në fillim të karrierës së tij ai kishte marrë disa role të çuditshme.

Postime të ngjashme

Dokumentari i Britney Spears do të lansohet në fillim të muajit maj

S.B.

Labinot Tahiri dhuron 2000 euro për Alean, e cila vuan nga një lloj i rrallë i tumorit

S.B.

Dua Lipa me poza provokuese në promovimin e koleksionit të ri të atleteve “Puma”

S.B.

“Pa maska dhe pa distancë sociale” – “Brit Awards 2021” do të ketë katër mijë pjesëmarrës

S.B.

John Travolta kujton momentin kur vallëzoi me Princeshën Diana: Unë kisha privilegjin dhe nderin më të madh ta bëja këtë

S.B.

Anwar Hadid rikthehet me këngën e re “Off@Night”, merr mbështetje të madhe nga Dua Lipa

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...