Georgina dhe Cristiano Ronaldo shfaqen më të lumtur se kurrë në prani të njëri tjetrit

E dashura modele e futbollistit Cristiano Ronaldo, 35 vjeç, dukej e bujshme ndërsa pozonte nga një jaht.

 

Georgina Rodrigues është partnerja mjaft seksi e futbollistit të njohur Christiano Ronaldo.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku shpesh herë ndan imazhe provokuese me ndjekësit.

Ajo së fundi ka ndarë imazhe të ndryshme me ndjekësit e saj të Instagramit prej ku shihet me veshje të lehtë e cila i thekson asaj linjat trupore.

Bukuroshja u shfaq në krah të partnerit të saj Cristiano Ronaldo teksa shfaqeshin të dy shumë të lumtur pranë njëri tjetrit në një jaht mjaft luksoz.

Ronaldo shihej me veshje të thjeshtë dhe dukej i relaksuar teksa ishte në prani të partneres bukuroshe

Related posts

Jennifer Lopez mahnit me paraqitjen në MTV VMAs, disa ditë pas debutimit në tapetin e kuq me të dashurin Ben Affleck

D V

Rita Ora e nis ditën në bikini teksa shkruan se ka nisur ditën e lumtur dhe kjo është arsyeja

D V

“Gjithë ditën qaje për të”, dikush i përmendi Fifit ish të dashurin dhe shihni si reagoi ajo

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com