Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Georgina Rodriguez sërish zgjedh të vishet nga kreatorja Lia Stublla

Georgina Rodriguez tashmë është kthyer në një nga emrat më të pëlqyer e më të komentuar në tabloidet e huaja dhe jo vetëm.

Bukuroshja, e cila është bërë e njohur falë futbollistit Cristiano Ronaldo, po vazhdon të marrë vëmendje me paraqitjet atraktive në rrjete sociale.

Ajo këtë herë e ka shoqëruar bashkëshortin e saj në një eveniment madhështor në Dubai të Emirateve të Bashkuara Arabe, në “Globe Soccer Awards”, i cili njëherësh u shpall edhe futbollisti i shekullit.

Por, Georgina si gjithnjë mori vëmendje me fustanin atraktiv të kuq, të cilin e kishte stiluar kreatorja nga Kosova, Lia Stublla.

Kjo e fundit nuk është hera e parë që bën një gjë të tillë, marrë parasysh që qëndron thuajse shumë shpesh prapa ‘look-ut’ të veçantë të Rodriguez.

Krahas Lias, ka qenë edhe vet Georgina ajo e cila ka ndarë disa pamje nga evenimenti në rrjete sociale.

Lia po ashtu deri më tani ka bashkëpunuar me modele e artiste të ndryshme në botë.

Postime të ngjashme

Leonita me ‘selfie’ para pasqyrës, në plan të parë barku i rritur

S.B.

Billie Eilish ka bërë gati albumin e ri gjatë karantinës

S.B.

Rita Ora, mysafire e Jimmy Fallon më 2 mars

S.B.

Rrëfimi i Kate Winslet për kritikat lidhur me peshën e saj

S.B.

Boateng nën hetime se ia kishte shqyer veshin Kasia Lenhardtit, një vit para se të vetëvritej – ai është nën akuza edhe për sulm fizik ndaj nënës së vajzave të tij

S.B.

Kanye fotografohet në publik pas shkurorëzimit me Kim, tashmë nuk e mban unazën

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...