Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Georgina Rodriguez shfaqet e mrekullueshme në fotosesionin për markën e veshjeve italiane

Georgina Rodriguez ka vendosur që të mahnit të gjithë ndjekësit e saj.

E dashura e futbollistit Cristiano Ronaldo u shfaq e mrekullueshme, ndërsa pozonte për markën italiane të veshjeve të plazhit, shkruan Daily Mail.

27-vjeçarja shfaqi fizikun e formësuar, po më në pah vuri belin e hollë dhe këmbët e tonifikuara.

Flokët bukuroshja i kishte të kapura mbrapa kokës, kurse për makijazh ka shkuar me disa nuanca më të errëta.

Nuk është hera e parë që Georgina modelon për markën e bikinive, pasi ajo vendosi të pozojë edhe gjatë muajit mars dhe prill.

Në fillim të kësaj jave, Georgina Rodriguez ofroi një paraqitje të shkurtër të mënyrës së saj të jetesës, ndërsa u përqafua pranë të dashurit Cristiano me një avion.

Postime të ngjashme

Ledri Vula me urim të veçantë për babanë

Dafina Vidishiqi

Anastasia zbulon shumë me bikini të vogla në imazhin nga jahti

Dafina Vidishiqi

Angelina Jolie fotografohet me gjashtë fëmijët në aeroport pas udhëtimit për ditëlindje

Dafina Vidishiqi

Daut Haradinaj zgjedh fjalët më të mira për të uruar bashkëshorten

Dafina Vidishiqi

“Ditari”, kënga më e re nga Remzie dhe Nexhat Osmani

Dafina Vidishiqi

DJ Geek nuk përmbahet, shikojeni çfarë i bën Dafinës në plazh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...