Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Georgina Rodriguez shfaqet tërheqëse duke bërë ‘twerk’

Zhurnal Ads

Georgina është ndër personazhet më të komentuar për momentin.

Zeshkania përmes rrjete sociale ndan imazhe dhe video nga përditshmëria, përfshirë edhe udhëtimet luksoze.

Në një postim në rrjetin social Instagram, bukuroshja ka marrë vëmendje të madhe me linjat trupore.

Ajo zgjohi të vihet në mënyrë sportive, ndërsa shfaqej duke bërë ‘twerk’ me një trëndafil në dorë.

Përmes stërvitjeve të shumta, Gerogina ka arritur të formësojë tiparet trupore, për të cilat po pëlqehet në masë të madhe.

Vlen të përmendet se ajo fitoi popullaritetin përmes lidhjes së saj me futbollistin e njohur, Cristiano Ronaldo.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Edhe 6 ditë deri tek zgjedhjet presidenciale, Kim Kardashian ua rikujton ndjekësve se duhet të votojnë

admin

Pasi mbushi 40 vjeç, Christina Aguilera vjen me një mesazh inspirues

S.B.

Tuna përfundimisht ndahet nga Patrisi, e konfirmon ky i fundit

T E

Nicole Kidman thotë që bashkëshorti Keith Urban e ka bërë të ndihet e ‘mbrojtur’ dhe më ‘komode’ pas ndarjes nga Tom Cruise

admin

Barak Obama thotë se Drake e ka ‘miratimin e familjes’ të luajë në filmin biografik të tij

S.B.

Chuck Norris detyrohet të mohojë publikisht faktin se nuk ka qenë pjesë e protestës agresive në Capitol

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...