Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Georgina shkëlqen në krah të Ronaldos në Dubai, ku ai mori çmimin e lojtarit të shekullit

Cristiano Ronaldo është shpallur lojtari i shekullit në një eveniment madhështor në Dubai të Emirateve të Bashkuara Arabe.

Superylli i Juventusit parakaloi në tepihun e kuq së bashku me partneren e tij, Georgina Rodriguez, para se të merrte çmimin historik në Dubai Globe Soccer Awards.

Ceremonia është zhvilluar në objektin ikonik, Burj Khalifa, që është ndërtesa më e lartë në botë.

Derisa Ronaldo kishte veshur kostum të hirtë, bukuroshja zgjodhi një fustan të kuq të shndritshëm.

Fustani ishte i hapur në pjesën e dekoltesë, si dhe kishte një çarje të madhe në pjesën e këmbës.

Postime të ngjashme

Projekti më i ri muzikor nga Vlora Kastrati Shala quhet “Fustani me pika”

T E

Xhirimet për filmin e Princeshës Diana po vazhdojnë në Gjermani, aktorja Kristen Stewart portretizon monarken e ndjerë

S.B.

Blake Shelton thotë se Adam Levine ia ka borxh një performancë në dasmën e tij

S.B.

George Clooney mori qenin në audicion për t’u pranuar si aktor në një film

S.B.

Arjola Demiri mahnit me linjat trupore, ndërsa merr poza atraktive para pasqyrës

S.B.

I dashuri i Genta Ismajlit paralajmëron projektin e saj të ri me dedikime dashurie në shqip ndaj këngëtares

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...