Georgina tallet me Ancelottin, pasi Cristiano nënshkroi me Manchester Unitedin

Cristiano Ronaldo dhe familja e tij janë të lumtur për kalimin e portugezit te Manchester United, i cili kthehet në atë që ishte shtëpia e tij mes viteve 2003 dhe 2009.

 

Aq sa Georgina Rodríguez, e dashura e tij, ka pasur kohë të komentojë për Carlo Ancelottin përmes një përgjigjeje në Instagram të emisionit ‘El Chiringuito’.

“Shpresoj që Ancelotti të mos e mohojë këtë gjithashtu”, ka shkrua ajo në njoftimin e mediumit për nënshkrimin e Cristianos me United.

Georgina ka qenë edhe më herët ironike me trajnerin e Real Madridit, kur ai kishte thënë se nuk ka menduar transferimin e portugezit.

Përkundër faktit se Ancelotti donte ta mbyllte polemikën në një konferencë shtypi më pas, Georgina nuk e ka harruar.

Related posts

Zyrtare: John Terry largohet nga Aston Villa

D V

E vështirë që Milani të transferojë Coutinhon

D V

Majlinda e pafat, eliminohet nga Lojërat Olimpike

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com