Gërçeci rreshtohet pas Blerim Bexhetit

Shkup, 6 tetor – Kryetari i komunës së Sarajit Blerim Bexheti mori mbështetje nga banorët e Gërçecit si shenjë falënderimi për projektet e realizuara konkretisht në lagjen e villave në këtë rajon.

 

Postimi i plotë:

Në vazhdën e aktiviteteve ditore që kemi ne Bashkimi Demokratik për Integrim dega në Saraj, sot vizituam edhe lagjen e villave në f.Gërçec ku kemi shtruar 1km asfallt dhe 300m kanalizim fekal.

Banorët e kësaj lagje u shprehën të kënaqur dhe falenderues për këtë projekt dhe na siguruan që përkrahja do të jetë e pa rezervë.
Ju faleminderit!

Related posts

Përfundoi debati në ditën e dytë për ribalancin e Buxhetit

D V

Veljanovski: Më 27 prill isha i përkushtuar në përfundimin e mbledhjes konstituive

Z H

Xhaferi: Jam i tmerruar nga lajmi i trishtueshëm për djegien e spitalit modular në Tetovë

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More