Agjencia Zhurnal.mk

Geti viziton xhaminë më të madhe në Abu Dhabi, vishet si sheik

Getoar Selimi ka vizituar xhaminë “Sheikh Zayed”.

Getoar Selimi e ka nisur vitin me pushime dhe si destinacion e zgjodhi Dubain, shkruan lajmi.net. Reperi po pushon bashkë me Marinën, ndërsa ata po i shoqëron edhe Luana.

Nga këto pushime, natyrisht se nuk kanë munguar fotografitë e shumta nga ata, e në një prej tyre Geti u shfaq i veshur si sheik.

Reperi e vizitoi xhaminë më të madhe në Abu Dhabi, Sheikh Zayed, ndërsa me ndjekësit ndau disa fotografi në Instagram.

View this post on Instagram

🙏

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...