Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Getinjo dhe Don Xhoni drejt një bashkëpunimi?

Ky detaj bëri fansat të mendojnë se Getinjo dhe Don Xhoni janë duke bashkëpunuar.

Reperi, i cili po merr vëmendje të madhe kohëve të fundit, Don Xhoni, së fundmi u pa në shoqërinë e reperit të njohur nga Ferizaji, Getinjo, shkruan lajmi.net.

Kjo ka bërë që fansat e të dyve të nisin dyshimet se mos po sjellin ndonjë këngë të re së bashku.

Nuk e dimë se si është e vërteta pas kësaj fotoje, por nëse dy reperët do bashkonin forcat dihet se ata do të digjnin rrjetin.

Getinjo pritet të publikojë shumë shpejt projektin e tij “FENOMENAL”. Para disa javësh ai postoi një pjesë nga kjo këngë në rrjetet sociale dhe aq i mjaftoi që të merrte komente pozitive nga miqtë dhe ndjekësit.

Postime të ngjashme

Adriana dhe Keith kujtojnë takimin e tyre të parë

Lea Muslija

Xhensila akuzohet se kopjoi këtë skenë të klipit nga këngëtarja e njohur

Lea Muslija

Bebe Rexha: Shpresoj pas disa vitesh të marr një master në psikologji

Lea Muslija

Pas Rihannës, Chris Brown akuzohet për dhunë ndaj një tjetër gruaje

Lea Muslija

Mësohet data e publikimit të këngës së re nga Rita Ora

Lea Muslija

U ndanë papritur, Khloe Kardashian dhe Tristan thuhet se po i planifikonin pushimet së bashku

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...