Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Getinjo dhe Stresi sjellin në treg këngën “S’jam dorzu”

Dy rep-artistët e njohur, Getinjo dhe Stresi, janë prej personazheve më të komentuar në faqet rozë.

Së fundmi ata kanë vendosur që të bashkojnë forcat për të sjell në treg, projektin e tyre më të ri.

“S’jam dorzu” mban titullin prodhimtaria muzikore, për instrumentalin e së cilës është përkujdesur producenti Edlir Begolli.

Kësaj radhe ata kanë vendosur që të publikojnë këngën me video-tekst, ndërsa asnjëri prej tyre nuk shfaqet.

Tematika e tyre ka qenë për vështirësitë që kanë kaluar në jetë, ndërsa tregojnë se nuk janë dorëzuar përkundër çfarë kanë përjetuar.

Ndërkaq, vlen të përmendet se kjo është hera e parë që ata kanë lansuar projekt së bashku.

Shihet se që në minutat e parë, “S’jam dorzu” është pritur mirë nga admiruesit e muzikës së tyre.

Postime të ngjashme

“Unë në 2004, Ardian Bujupi sot 2021”, Meda ‘tallet’ me stilin e flokëve të Ardianit

D V

“Qershia mbi tortë”, Anxhelina vjen me imazhe joshëse në rrjete sociale

D V

Katie Price ndan fotografitë e mbuluar me fasha pas një operacioni plastik në Turqi

D V

Arilena dhe Dafina po sjellin duetin e radhës së shpejti

D V

Ana Cheri vë në fokus të pasmet e shtrirë në plazh

D V

Familja Lipa me pushime në jug, Greg Rama poston fotot

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...