Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Getinjo mohon të ketë ndonjë marrëdhënie me Megi Pojanin

Rep-artisti i njohur, Getinjo së bashku modelen Megi Pojani, kanë pasur raporte të mirë mes vete kohëve të fundit.

Edhe më shumë kjo është vënë në pah në emisionin “Shiko Kush Luan”, ku iu kërkua atyre të flirtonin me njëri-tjetrin.

Ndërkohë, fansat ende janë të interesuar të dinë më shumë rreth dyshes, derisa ngacmimet për tyre në rrjete sociale ende vazhdojnë.

Në një postim në Instagram, Getinjo u ka ofruar fansave që të pyesin, ndërsa ai do të përgjigjej nëse është e vërtetë apo false.

Njëri prej komentuesve ishte I interesuar të dijë nëse reperi ka kryer marrëdhënie intime me modelen.

“Nuk kam bërë”, ka qenë përgjigjja e reperit.

Ndërkaq, vlen të përmendet se ai do të sjellë në treg këngën e re, në bashkëpunim me Stresin.

Postime të ngjashme

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

I shkruan: “Ca kosovarë i kanë lënë serbët kot gjallë”, Vesa Luma reagon e shokuar

D V

Morena Taraku ngacmon imagjinatën e fansave me një fotografi atraktive para pasqyrës, duke pozuar e mbuluar vetëm me peshqir

D V

Rita Ora duket elegante me kostum të zi dhe flokët e saj kaçurrele

D V

Vera Ora vazhdon pushimet në bregdetin shqiptar, merr vëmendjen me fotografitë në bikini

D V

Adelina Tahiri mahnit me linjat trupore në bikinit shumëngjyrëshe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...