Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Getinjo shpenzon 3500 euro për një veshje me stil

Rep-artisti i njohur, Getinjo, është shumë i dëshiruar nga një pjesë e madhe e audiencës.

Ai që vite më parë arriti të dëshmojë se ka talent në muzikë, duke grumbulluar kështu mijëra mbështetës.

Suksesi i tij është i padiskutueshëm, duke bërë kështu që në secilën paraqitje ai të duket sa më unik.

Në disa imazhe të fundit në rrjetin social Instagram, ai është parë me një veshje që kushtoi shumë.

Shqipe.closet ka publikuar shumën për secilën gjë që ai mbante, duke arritur shumën prej 3.524.99 euro.

Pozat duke buzëqeshur reperi i ka marrë para një makine luksoze, duke e kompletuar edhe më shumë imazhin.

Postime të ngjashme

Labi publikon radhën e njerëzve që po presin për koncertet e tij: Nuk janë zgjedhjet, është prezenca jonë

Dafina Vidishiqi

Afërdita Demaku merr vaksinën anti-Covid

Dafina Vidishiqi

“Flora S”, së shpejti projekte me “Miqtë e Amerikës”

Dafina Vidishiqi

Zanfina Ismaili: Kjo gjeneratë ka vrarë vlerat e moralit, shoqërisë, marrëdhënieve dhe besnikërisë

Dafina Vidishiqi

Rita Ora me poza tërheqëse nga Los Angeles, paralajmëron diçka të re për fansat

Dafina Vidishiqi

Dua Lipa, Coldplay dhe The Beatles bënë që industria britanike e muzikës të shënojë rekord fitimesh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...