Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Getoar Selimi befason fansat me imazhin e fundit, shfaq talentin e tij duke punuar një argjilë

Reperi i njohur Getoar Selimi, është duke shijuar suksesin e bashkëpunimit të tij më të fundit me reperin Majk, “Hajde te baba”.

Dyshja kanë paralajmëruar së shpejti edhe publikimin e albumit me titull “Vaksina”, që do të jetë i gatshëm për fansat në vitin 2021.

Geti përndryshe vazhdon të jetë aktiv dhe shumë i ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e tij.

Së fundmi, ai i befasoi fansat teksa publikoi një fotografi duke bërë një punë jo të zakonshme për të.

Ai ka pozuar në një studio argjilore, duke provuar të të krijojë vazo nga materiali i argjilës.

Nuk dihet nëse kjo fotografi është shkëputur nga xhirimet e ndonjë projekti të ri muzikor apo ka qenë thjeshtë inspirim i momentit për të provuar diçka.

“Jeta është ajo që ti e bën”, ka shkruar reperi Selimi në mbishkrimin e kësaj fotografie, ndërsa ka pranuar pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit.

Postime të ngjashme

Duke ecur përgjatë plazhit, një grua nga Tajlanda gjeti diçka e cila doli të ishte me vlerë 260 mijë dollarë

S.B.

Gruaja harron të heqë maskën kur fotografohet për patentë shofer

S.B.

Fifi publikon fotografi me një mashkull në shtrat

S.B.

Bebe Rexha paralajmëron performancë mjaft provokuese në klipin e ri “Sacrifice”

S.B.

Elegante dhe provokuese, Bleona Qereti merr vëmendjen me fustanin e hapur te pjesa e dekoltesë

S.B.

Meghan Markle fiton gjyqin ndaj tabloidit “Mail On Sunday” që publikuan letrën private që ia dërgoi babait të saj, fiton mijëra euro dëmshpërblim

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...