Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Getoar Selimi bëhet romantik për ditëlindjen e Marina Vjollcës, i shpreh fjalët më të ëmbla

Prezantuesja e njohur, Marina Vjollca, gjatë ditës së sotme (e hënë) feston ditëlindjen e 31-të.

Një gjë e tillë është bërë e ditur përmes rrjeteve sociale, derisa shumica e fansave i uruan ditën e veçantë.

Por, ajo çka mori më shumë vëmendje të fansave është postimi nga bashkëshorti i saj, Getoar Selimi.

Ky i fundit në një imazh të shpërndarë në Instagram, ka uruar bukuroshen brune për më të mirat në jetë.

“Disa njerëz lexojnë libra për të kuptuar se çka është dashuria. E gjitha çka unë duhet të bëjë është shikoj në sytë e ty. Urime ditëlindjen gruaja ime”, ka shkruar ai në përshkrim.

Fotografia që ai kishte ndarë me fansat e shfaqte atraktive moderatoren, e cila kishte të veshur një fustan të zi.

Getoari dhe Marina ndërkohë kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në nëntor të vitit 2017.

Postime të ngjashme

Labi publikon radhën e njerëzve që po presin për koncertet e tij: Nuk janë zgjedhjet, është prezenca jonë

Dafina Vidishiqi

Afërdita Demaku merr vaksinën anti-Covid

Dafina Vidishiqi

“Flora S”, së shpejti projekte me “Miqtë e Amerikës”

Dafina Vidishiqi

Zanfina Ismaili: Kjo gjeneratë ka vrarë vlerat e moralit, shoqërisë, marrëdhënieve dhe besnikërisë

Dafina Vidishiqi

Rita Ora me poza tërheqëse nga Los Angeles, paralajmëron diçka të re për fansat

Dafina Vidishiqi

Dua Lipa, Coldplay dhe The Beatles bënë që industria britanike e muzikës të shënojë rekord fitimesh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...