Agjencia Zhurnal.mk

Getoar Selimi jep lajmin e mirë për fansat

Getoar Selimi e ka dhënë një lajm shumë të mirë për fansat e tij.

Reperi shqiptar, Getoar Selimi i cili për publikun ndryshe njihet si Ghetto Geasy, nëpërmjet publikimit të një Instastory i ka njoftuar ndjekësit se shumë shpejtë do ta publikojë projektin e tij më të ri muzikor, shkruan lajmi.net. “Së shpejti”, ka shkruar Geti i cili me këtë lajm i ka gëzuar fansat e tij të shumtë. Se Geti po punon për këngë të reja dhe është duke u përqëndruar aktualisht vetëm aty, më parë menaxheri i BabaStars, Dekorim Sahiti ka treguar për lajmi.net.

Geti aktualisht ndodhet në Venezia të Italisë së bashku me gruan e tij Marinën, motrën e saj Luanën dhe po shoqërohen po ashtu edhe nga Krenar Çoçaj të cilin nuk e zbulonin nëpër fotografi derisa doli një foto ku u kapën ‘mat’.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...