Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Getoar Selimi shpreh mbështetjen ndaj Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës

Zhurnal Ads

Rep artisti ka publikuar një Instastory në llogarinë e Instagramit.

Pas zhvillimeve të fundit në vend, të arrestimeve të ish pjesëtarëve së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, kanë reaguar fytyra publike të estradës shqiptare.

Getoar Selimi ndër artistët më të dashur për publikun shqiptar ka reaguar pas ngjarjeve të djeshme.

Duket se zhvillimet e fundit kanë trazuar jo vetëm popullin dhe politikanët, pasi mjaft yje nga estrada kanë shprehur publikisht mbështetjen për të gjithë ata që luftuan pa u kursyer për popullin shqiptar.

Getoar Selimi në llogarinë e Instagramit ka publikuar një imazh me mbishkrimin “UÇK”, kështu duke treguar se po përkrah këta të fundit që u arrestuan.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Fituesit e “Billboard Music Awards 2020”

admin

Lumturia e tyre vërehet edhe pse kanë maska në fytyrë, Dua Lipa dhe Anwar duken të gëzuar në krahët e njëri-tjetrit

admin

“Valsi i dashurisë”, publikohet nga Sinan Vllasaliu

S.B.

Arnold Schwarzenegger e quan Trump si ‘presidenti më i keq ndonjëherë’ pas trazirave në Capitol

S.B.

Kim Kardashian shpenzoi një milion dollarë për ditëlindjen e 40-të në një udhëtim në ishullin Tahiti

S.B.

“Sigurohuni që zëri juaj të dëgjohet”, Dua Lipa ka një apel për amerikanët

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...