Agjencia Zhurnal.mk

Gëzimen e ka zbukuruar shtatzënia, kaq bukur po duket

Gëzime Krasniqi u bë e njohur për publik si reja e Remzie Osmanit.

Ajo dhe djali djali i këngëtares janë martuar para pak muajve dhe dasma e tyre bëri bujë të madhe, përcjell ORAinfo.Tani Gëzimja është shtatzënë në fëmijën e tyre të parë.

E sot, Gëzimja e ka nisur ditën me një imazh të publikuar në Instagram.

Me flokë të kapuara dhe me grim të lehtë, reja e Remzisë po duket shumë joshëse sot.

Shtatzënia veç e ka zbukuruar edhe me shumë Gëzimen. /ORAinfo/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...