Agjencia Zhurnal.mk

Gëzimja shfaqet me fustan të shkurt e të ngushtë, do ta ‘shkrijë’ djalin e Remzies

Gëzime Krasniqi u bë e njohur për publik si reja e Remzie Osmanit.

Ajo dhe djali i këngëtares janë martuar para një viti dhe dasma e tyre bëri bujë të madhe, përcjell ORAinfo.Gëzimja tani vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me fustan të shkurt e të ngushtë. Kaq joshëse po duket ajo.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...