Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ghetto Geasy dhe Majk sot lansojnë këngën e re nga albumi i tyre i radhës “Vaksina”

Ata janë dyshja më e pëlqyer në hip-hop e po ashtu edhe në showbizin shqiptar.

Fjala është për reperët Ghetto Geasy dhe Majk, krijimet e të cilëve shndërrohen gjithnjë në hite.

Të njëjtit së fundmi kanë paralajmëruar fansat e tyre për projektin e radhës të përbashkët, i cili do të plasohet sot(e martë).

Artistët gjithashtu treguan se ky do jetë pjesë e albumit të tyre të radhës të quajtur, “Vaksina”.

“E martë, ora 19:00 / GeasyMajk – Hajde te Baba – Albumi: Vaksina”, ka shkruar Majk në postimin e ndarë me ndjekësit.

Të njëjtin postim e ka ndarë edhe Getoar Selimi (emri i vërtetë i Ghetto Geasy) në profilin e tij zyrtar në Instagram.

Reagimet ndërkaq nuk munguan as nga fansat e dyshes, të cilët mezi po presin për prurjen e re të tyre.

Postime të ngjashme

Projekti më i ri muzikor nga Vlora Kastrati Shala quhet “Fustani me pika”

T E

Xhirimet për filmin e Princeshës Diana po vazhdojnë në Gjermani, aktorja Kristen Stewart portretizon monarken e ndjerë

S.B.

Blake Shelton thotë se Adam Levine ia ka borxh një performancë në dasmën e tij

S.B.

George Clooney mori qenin në audicion për t’u pranuar si aktor në një film

S.B.

Arjola Demiri mahnit me linjat trupore, ndërsa merr poza atraktive para pasqyrës

S.B.

I dashuri i Genta Ismajlit paralajmëron projektin e saj të ri me dedikime dashurie në shqip ndaj këngëtares

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...