Agjencia Zhurnal.mk

Ghetto Geasy dhe Marina Vjollca vizualizojnë momente nga vikendi i tyre

Ghetto Geasy dhe Marina Vjollca janë nga çiftet e preferuara të publikut.

Lidhja e Getit dhe Marina Vjollcës zgjon gjithmonë kureshtje në publikun shqiptar, shkruan lajmi.net.Çifti i martuar vite më parë nuk ngurojnë të ndajnë fotografi nga përditshmëria e tyre.

Kësaj radhe është Ghetto Geassy që vizualizon momentet nga vikendi i tyre.

Në fotografinë e ndarë reperi dhe moderatorja shfaqen plot stil, e ku brenda një ore kanë marrë mijëra pëlqime për pamjen e tyre.

View this post on Instagram

👨‍👧

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...