Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Gigi Hadid dhe Zayn Malik thuhet se janë martuar

Zayn Malik dhe Gigi Hadid besohet se janë martuar fshehurazi sipas bashkëpunëtores së këngëtarit, Ingrid Michaelson.

Ylli i “One Direction” dhe supermodelja amerikane thuhet se tashmë janë martuar por që i kanë mbajtur gjërat për vete pasi janë jashtëzakonisht privatë.

Gjatë një bisede të drejtpërdrejtë në Instagram, Michaelson tha se krijuesi i “Pillow Talk” është një ‘person shumë privat dhe tani ai është martuar dhe ka një fëmijë, kështu që ai bën gjërat që dëshiron të bëjë’.

Menjëherë pas kësaj, reagimet ‘shpërthyen’ në rrjete sociale duke komentuar për Zayn dhe Gigi.

“Unë e di që ne kurrë nuk kemi pasur një shans, por tani Zayn është martuar kështu që ëndrrat tona janë shkatërruar. Gjithsesi, e lumtur për Zayn dhe Gigi”, tha një fanse.

“Zayn është martuar bëhet trend në Twitter pas deklaratës së Ingrid Michaelson”, tha një tjetër.

Sidoqoftë, deri më tani nuk ka pasur ndonjë reagim nga vet protagonistët e kësaj romance.

Postime të ngjashme

Oriola nuk i lë vend imagjinatës, i tregon pothuajse të gjitha në fotosesionin e ri

Dafina Vidishiqi

Me këtë datë publikohet kënga e re e Encës

Dafina Vidishiqi

Fjolla Morina emocionon me fjalët për gjyshen e ndjerë

Dafina Vidishiqi

Ava Max pozon me ngjyrat e ylberit me rastin e muajit të krenarisë

Dafina Vidishiqi

Rita Ora fotografohet duke shkuar në seancën e ‘pilates’, ndërsa shenjat në shpinën e saj tregojnë se ajo ka bërë hixhamën

Dafina Vidishiqi

Getoar Selimi paralajmëron projektin e ri muzikor në bashkëpunim me Stinen

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...