Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Gigi Hadid më në fund zbulon emrin e vajzës katër muaj pasi e solli atë në jetë

Gigi Hadid më në fund ka zbuluar emrin e vajzës së saj, katër muaj pasi e solli atë në jetë.

Modelja 25 vjeçare, zbuloi se e kishte quajtur vajzën e saj katër muajshe ‘Khai’ pasi ndryshoi në heshtje biografinë e saj në Instagram të enjten.

“Nëna e Khai-t”, lexohet në biografinë aktuale të saj në Instagram, shkruan DailyMail.

Emri i Khai ishte mbajtur në fshehtësi që kur Gigi lindi përsëri në shtator, dhe në një moment fansat spekuluan se emri ishte zbuluar në një këngë të re Taylor Swift.

Interneti ishte ndezur me spekulime se e porsalindura ishte quajtur Dorothea, pasi Taylor publikoi një këngë me të njëjtin emër në dhjetor.

Sidoqoftë, burimet më vonë i thanë TMZ-së se nuk ishte e vërtetë.

Megjithatë, emri ka një ngjashmëri me emrin e mesëm të motrës së Gigi, Bella Hadid, Khair.

Gigi zgjodhi të zbulonte emrin e vajzës së saj në të njëjtën ditë që e reja mbushi katër muaj.

Supermodelja shënoi rastin e veçantë me një fotografi të ëmbël të saj, ku shfaqej duke puthur vajzën e saj në faqe, ku shkroi në mbishkrimin e fotografisë: “Vajza ime. 4 muajshe dhe fëmija më i mirë”.

Në imazhin e adhurueshëm, Gigi kishte veshur një këmishë të bardhë me bluza të zeza dhe flokët e saj ishin të lëshuara prapa.

Vetëm një pjesë e vogël e faqes dhe njërit krah të vajzës së saj ishte e dukshme në fotografi; Gigi dhe Zayn nuk e kanë zbuluar publikisht fytyrën e vajzës së tyre.

Postimi i bukuroshes bjonde të enjten zbuloi se ata e mirëpritën në jetë vajzën e tyre më 20 shtator, tri ditë para se të bënin njoftimin publik.

Postime të ngjashme

Rihanna zyrtarisht miliardere dhe artistja femër më e pasur në botë!

D V

Nuk ka hatërmbetje! Princi William dhe Kate Middleton ishin të parët që i uruan ditëlindjen e 40-të kunatës Meghan Markle

D V

Mesazhi i Remzie Osmanit pasi Dua vallëzoi nën ritmet e këngës së saj: Kënaqësi të shohësh një yll botëror që është kaq modeste dhe nuk e harron as vendin as gjuhën e as muzikën shqipe

D V

Luana ngre më shumë temperaturat me pozat tërheqëse

D V

Tjetër pozë nga Oriola dhe askush nuk mund të mbetet indiferent

D V

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...