Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Gigi Hadid publikon foton nga dita e parë kur kuptoi se ishte shtatzënë

Modelja e njohur Gigi Hadid dhe Zayn Malik janë bërë prindër për herë të parë të një vajze.

Çifti ka preferuar që vajzën e saj ta mbajnë larg mediave duke mos preferuar kështu që të tregojnë profilin e saj.

Mëgjithatë Gigi ka qenë ajo që ka publikuar disa foto bashkë me vajzën e saj por pa zbuluar fytyrën e vajzës.

Së fundmi ajo publikuar një foto po atë ditë kur ajo kuptoi se ishte shtatzanë.

Ajo ka realizuar po atë ditë një “Selfie” ku krahas fotos ka treguar se kur realizoi këtë foto nuk e dinte se a ishte shtatzanë apo ajo.

Ishte kjo ditë, por mendoj se nuk e dija akoma”, ka shkruar Gigi.

Nërkohë ajo ka postuar edhe një foto tjetër, në të cilën shihet duke mbajtur shtrirë pranë vetes vogëlushen e saj.

Postime të ngjashme

James Arthur pendohet për deklaratat ndaj këngëtares shqiptare

S.B.

Irina Shayk josh me dukjen në “Versace’s Milan Fashion Week”

S.B.

Ronela Hajati mahnit me fotosesionin e ri, tërheq vëmendjen e madhe të fansave

S.B.

Anxhelina Hadërgjonaj paralajmëron lansimin e këngës së re

S.B.

Kim Kardashian shijon mbrëmjen me miket e saj, vërehet se nuk e ka unazën e martesës

S.B.

Me fotografi nga fëmijëria, Dua Lipa uron ditëlindjen e babait të saj

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...