Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Gigi Hadid rikthehet në pistat e modës pesë muaj pasi solli në jetë vajzën

Modelja e njohur, Gigi Hadid, para pesë muajve solli në jetë vajzën e saj.

Ajo dhe këngëtari Zayn Malik pritën fëmijën e tyre të parë, të cilën e quajtën Khai, shkruan Daily Mail.

Pas një pushimi të bollshëm që pati Gigi, tashmë ka vendosur që të kthehet fuqishëm në pistat e modës.

Ajo është parë në sfilatën e ‘Versace’s Milan Fashion Week’, ndërsa u lansua linja e re rrobave për dimrin/2021.

E veshur e tëra në të zeza, Hadid mahniti me tiparet e mrekullueshme trupore, për të cilat u komentua tej mase.

Edhe në veshjet e tjera që mbante veshur, Gigi arriti që të tërheq vëmendjen e mijëra shikuesve të pistës.

Krah saj ishin edhe figura të tjera të njohura, sikurse motra e saj, Bella Hadid dhe Irina Shayk.

Postime të ngjashme

Teuta Krasniqi sqaron konfliktin rreth qenit në xhirimet e filmit: Ishte gabim përzgjedhja, kërkojmë falje

S.B.

Matt Damon shpreson që Ben Affleck dhe Jennifer Lopez janë bashkuar

S.B.

Dafina Zeqiri: Ka pasur njerëz që më kanë thënë nuk ke baba, nuk ke me ecë përpara

S.B.

Bebe Rexha i reagon tabloidit The Sun, i detyron ta ndërrojnë titullin e intervistës ku thuhej se ajo u mundua t’i pajtojë Ritën me Duan

S.B.

Dua Lipa bëri thirrje për rritjen e rrogave për punëtorët shëndetësorë në fjalimin e saj pas marrjes së çmimit në Brits

S.B.

Patrisi mungoi në festën e Tunës të organizuar për fëmijën e dytë në ardhje gjatë kohës sa ajo ishte shtatzënë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...