Gigi Hadid veshi një fustan të bardhë gjatë paraqitjes në Met Gala 2021

Supermodelja 26-vjeçare eci në tapetin e kuq të Met Gala 2021 dje (e hënë) në New York.

 

Ajo kishte veshur një fustan të bardhë nga marka Prada, kombinuar me doreza të zeza.

Malik dhe Hadid morën pjesë për herë të fundit në Met Gala pesë vjet më parë në vitin 2016. Ata kanë qenë në lidhje që atëherë, por mirëpritën vajzën e tyre Khai së bashku shtatorin e kaluar.

Mbrëmë Gigi tha për Vogue: “Ajo mbush 1 vjeç javën e ardhshme dhe ndihem sikur kam qenë në shërbim të saj, kam qenë në fermë me të çdo ditë me pantallona të gjera dhe flokë të çrregullta. Ndihem sikur sonte po i tregoj asaj se çfarë do të thotë të vishesh dhe të kesh ekuilibër”.

Related posts

‘A jeni edhe për pakëz bakllavë?’ – Arta Elezaj me pozë tërheqëse

D V

Arta Nitaj poston një video duke bërë lëvizje provokuese nga dhoma e hotelit

D V

Tërheqëse me bikini të zeza – Dua publikon video duke u hedhur nga anija me Anwar, teksa dëgjohet duke folur në shqip

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More