Agjencia Zhurnal.mk

Gili ka filluar të shtojë peshë, ky fustan zbulon gjithçka

Gili është këngëtarja që bën përherë bujë në skenën muzikore shqiptare.

Ajo u bë e preferuara e publikut që në daljen e parë me këngët e saj tejet të veçanta dhe në stil unik, përcjell ORAinfo. Gili këtë kohë është shumë e angazhuar në xhirime për festat e fundvitit.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet duke kënduar.

E veshur me fustan të bardhë, Gili duket se ka shtuar peshë kohëve të fundit.

Shikoni foton dhe vlerësojeni vet. 

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...