Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Giroud vetë ofrohet te Real Madridi

Sulmuesi i Chelseas, Olivier Giroud i është ofruar klubit të madh spanjoll, Real Madrid.

Francezi dëshiron të largohet nga “Stamford Bridge” sepse nuk është i lumtur me minutazhën e ulët.

Sipas Defensa Central, agjenti i Giroud i ka ofruar shansin “Los Blancos” që ta transferojnë.

Reali ka huazuar dy qendërsulmuesit Borja Mayoral dhe Luka Jovic, andaj është në kërkim të një sulmuesi që të garojë me Benzeman për pozitën në formacionin bazë.

Sidoqoftë, gjiganti spanjoll ende s’ka shprehur interesimin për Giroud

Postime të ngjashme

Klopp: Kjo është një ditë e re e vështirë për të gjithë në Liverpool

Z H

All Star Game, skuadra e LeBron fiton bindshëm, Antetokounmpo MVP i sfidës

Z H

Zidane zotohet se Real Madridi do të luftojë deri në fund për titull në La Liga

Z H

Laporta: Messi do të qëndrojë, lojtari më i mirë në botë e dashuron Barçën

Z H

Muça mposhti kancerin dhe iu kthye fushës

T E

Klubi anglez interesohet për Rashicen

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...