Kuriozitete

Gjarpri shfaqet papritur brenda dyqanit, tmerrohen punonjësit

Zhurnal Ads

Një gjarpër ka bërë lëmsh një dyqan bukurie në Kentucky në Shtetet e Bashkuara.

Siç shihet në videon e mëposhtme, publikuar nga rrjeti amerikan Abc News, zvarraniku boshatisi të gjithë dyqanin në pak sekonda, ndërsa u desh një ndërhyrje të specializuar për të neutralizuar gjallesën e rrezikshme dhe për të rikthyer normalitetin në biznes.

https://www.instagram.com/p/CFh9_-EHTOE/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

Stuhia e fuqishme nxjerr në plazh balenën 19 metërshe

S.B.

Zbulohen 13 arkivole 2500 vjeçare në Egjipt

admin

Po sikur dielli të shpërthejë nesër?

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...