Agjencia Zhurnal.mk

Gjashtë emigrant arrestohen në autostradën Kumanovë-Tabanoc

Tabanoc, 9 nëntor – Në një kombi janë zbuluar gjashtë emigrant në autostradën Kumanovë-Tabanoc në afërsi të rreth rrotullimit.

Tre prej tyre nga Pakistani, dy nga Afganistani dhe një nga Irani. Emigrantët janë arrestuar dhe janë dorëzuar në stacion policor për procedurë të mëtutjeshme ndërkohë që meren masa për zbardhjen e rastit.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...