Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Gjashtë të lënduar në aksidentin e mbrëmshëm në “Partizanska”

Gjashtë persona janë lënduar në aksidentin e trafikut që ka ndodhur mbrëmë në orën 22.30 në udhëkryqin nga bul. “Arradhat partizane” dhe bul. “8 shtatori” në Shkup.

Siç informon MPB, ka ndodhur aksident trafiku në të cilën u përfshinë automjeti i udhëtimit “Pezho Bokser” (automjet sanitar) me targa të Shkupit i drejtuar nga T.B(57) nga Shkupi, automjeti i udhëtimit “Mercedes” me targa të Ohrit, i drejtuar nga K.Gj.(25) nga Resnja, dhe këmbësori N.V.(25) nga shkupi.

Në aksident lëndime trupore kanë marrë T.B. dhe tre persona bashkëudhëtarë në një automjet D.B.(28) nga Manasitiri, V.G.(23) nga Gostivari dhe B.A.(55) nga Strumica, si dhe K.Gj. dhe N.V. Të lënduarve iu është dhënë ndihmë mjekësore.

Është kryer inspektim në vendin e aksidentit nga ekipi i SPB-Shkup.

Postime të ngjashme

Vajzat denoncojnë babanë shqiptar në Itali: Na përdhunoi për disa vite

Dafina Vidishiqi

Arrestohet një shtetas turk në Shkup

Dafina Vidishiqi

Për tre vite, 41 viktima në rrugët e Pollogut

Dafina Vidishiqi

Policia arreston një të dyshuar për grabitje në një pompë karburanti në Kamenicë

Dafina Vidishiqi

Gjoba për kundërvajtje për 131 shoferë në Shkup

Zekirija Haxhiu

Çdo 1/4 vrasje gjatë vitit 2020 ishte vetvrasje

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...