Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Gjashtë të lënduar në një aksident në Klinë

Gjashtë persona janë lënduar në një aksident në Klinë dhe janë shkaktuar dëme materiale.Policia është në vendngjarje, ndërsa si pasojë e aksidentit janë krijuar edhe kolona të gjata.

Driton Rugova, zëdhënës i Policisë së Pejës ka konfirmuar për lajmi.net aksidentin në fjalë.

“Rreth orës 17:00 ka ndodhur një aksident në rrugën Klinë-Istog, mes dy veturave ku për pasojë janë lënduar 6 persona. Të njejtit janë dërguar për tretman mjekësorë”, ka deklaruar Rugova.

Postime të ngjashme

Gostivar, vëllau ia vjedh motrës arin në vlerë prej 50 mijë euro

D V

Aksidenti tragjik në Durrës i mori jetën Elonës, vajzës së talentuar që pikturonte shenjues librash

D V

Arrestohet shoferi i autobusit në Kroaci: Më zuri gjumi në timon

R Zh

Arrestohet një person në Kumanovë për shkak të tregtisë me lëndë narkotike

D V

Një autobus i Kosovës është përmbysur afër Sllavonski Brod, dhjetë perona kanë humbur jetën

R Zh

Kroaci: Aksidentohet autobusi nga Kosova, dyshohet për 10 të vdekur

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...