Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Gjatë orës policore arrestohen 9 persona në një kafene në Bit Pazar

Janë arrestuar 9 persona të cilët janë kapur në një objekt hotelierik në Bit Pazar gjatë orës policore.

Në datën 02.05.2021 në orën 22.20 në objekt hotelierik në rr. “Otokar Kershovani” nëpunësit policorë nga SPB Shkup kanë privuar nga liria 9 persona, pasi që gjatë kontrollit të kryer në bashkëpunim me inspektorët nga  Inspektorati Shtetëror i tregut, është konstatuar se nuk po respektohen vendimet e Qeverisë gjegjësisht në objekt janë kapur 9 persona.

Ata janë dërguar në stacionin policor për veprim të mëtutjeshëm, ndërsa objekti është mbyllur dhe pllombuar nga ISHT.

Postime të ngjashme

Një person i pastrehë ka ndërruar jetë në rrugën “Maqedonia”

R Zh

Heroinë në shtëpi/ Arrestohet shpërndarësi 32-vjeçar, i dënuar më parë

S.B.

Bastisje në Gazi Babë, është arrestuar një diler i drogës

R Zh

Përplasi për vdekje 62-vjeçarin në Tiranë, arrestohet shoferi 37-vjeçar

S.B.

Nuk i bind policisë për të ndaluar, arrestohet 51-vjeçari në Fier

S.B.

Vlorë/ Gjendet predha e paplasur, dyshohet se i përket Luftës së Dytë Botërore. Banori: Ja hoqa dheun me terezi dhe e ngrita me duar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...