Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Gjatë performancës në ‘Super Bowl’, Miley Cyrus shpërthen me lot për punëtorët e vijës së parë

Ylli i muzikës pop, Miley Cyrus, ka shpërthyer me lot pasi performoi në koncertin ‘Super Bowl’.

28-vjeçarja jo vetëm që dha spektakël për fansat, ajo po ashtu është ndjerë e mërzitur për punëtorët e vijës së parë, shkruan Daily Star.

Ajo kishte kënduar edhe këngën “Wreking Ball”, me të cilën dëshiron të tregonte se sa e shkatërruar është.

“Po këndoj këtë këngë, Wreaking Ball për të treguar se sa e thyer dhe e shkatërruar jam, çdokush është duke u përballur me probleme të shumta”, është shprehur ajo.

Po i njëjti projekt ishte realizuar vite më parë, që përshkruante marrëdhënien që kishte me ish-bashkëshortin Liam Hemsworth.

Artistja po ashtu këndoi këngën “Prisoner”, derisa iu bashkëngjit edhe ikona e muzikës pop, Billy Joel.

Postime të ngjashme

As që ua merr mendja, Olta Gixhari tregon arsyen e pazakontë pse nuk e zbulon identitetin e partnerit dhe djalit

D V

Një festë jo e thjeshtë, Meghan Markle po organizon ditëlindjen e saj me këtë person të veçantë

D V

Nëse një ditë Bora Zemani do të bëhet me vajzë, ajo do ketë një emër mjaft të veçantë!

D V

Alex Rodriguez flitet për një lidhje dashurie me Melanie Collins, derisa fotografohen së bashku përreth Talamanca Bay në Ibiza

D V

Scientologjia ia shkatërroi martesat dhe marrëdhënien me vajzën, por jo edhe karrierën e Tom Cruise

D V

Morena vjen në poza verore

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...