Agjencia Zhurnal.mk

Gjatë vendosjes së paneleve solare është djegur një shtëpi në Shtip

Gjatë vendosjes së paneleve për energji solare është djegur një shtëpi në Shtip, informojnë nga MPB.

Në datën 27.07.2020 rreth orës 15.30 në SPB Shtip është raportuar se në rr. “Asnom” në Shtip, gjatë vendosjes së paneleve për energji solare në kulmin e shtëpisë, pronë e I.M., ka shpërthyer zjarr dhe  krejtësisht është djegur kulmi i shtëpisë, thuhet në raportin e policisë.

Nuk ka persona të lënduar, ndërsa zjarri është shuar nga Njësia kundër zjarrit nga Shtipi.

Hetim në vendin e ngjarjes ka kryer ekipi i SPB-Shtip.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...