Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Gjatë vikendit na pret mot me shi dhe erë të fortë

Shkup, 31 mars – Zhurnal.mk – Ndryshim i motit na pret nga e premtja dhe gjatë vikendit. Do të kemi mot me vransëira, me shi dhe me erë të fortë në disa vende, informon Zhurnal.

Sinoptikanët paralajmërojnë dhe vetëtimë dhe erë të fortë. Në pjesët malore gjithashtu pritet të ketë dhe borë. Temperaturat minimale mund të bien deri në 2 gradë.//Zhurnal.mk

Postime të ngjashme

Zaev në Samitin për Ballkanin Perëndimor në Vjenë

Zekirija Haxhiu

Vazhdon trendi i ulët i të infektuarve me Covid, vazhdon dhe vaksinimi

Zekirija Haxhiu

BE sot pritet të shtojë Maqedoninë e Veriut në listën e vendeve epidemiologjikisht të sigurta

Bekim Laçi

Vizita e Zaevit në Sofje plot me shpresë, por në Shkup u kthye duar bosh

Zekirija Haxhiu

Moti sot në Maqedoni

Zekirija Haxhiu

PDSH nesër mban Kuvendin e degës në Tetovë

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...